Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Згадаємо про дружбу

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

30 липня  бібліотекарка відділу соціокультурної діяльності молоді Катерина Мирошник  запропонувала юним відвідувачам Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва читачам поговорити про дружбу. «Чому так важливо мати друзів?», «В чому полягає дружба?» та «Чому відзначають День дружби?» - це все та багато іншого присутні обговорили на заході, присвяченому Міжнародному дню дружби.

«У наш неспокійний час Міжнародний день дружби набуває особливого значення, оскільки в світі часто спалахують конфлікти і війни, недовіра людей одне до одного, загрози і насильство. Це свято покликане націлити все суспільство Землі на мир, добросусідство, безпеку і взаєморозуміння, припинити війни, звернути увагу на проблеми людей, які постраждали від бойових дій» - зауважила бібліотекарка. Мир і дружба повинні бути і в світі, і між людьми, а особливо — в родині! Мама, тато, бабуся чи дідусь, братик чи сестричка — кожен з них може стати найкращим другом і порадником.


Хлопці та дівчата познайомили ведучу зі своїми друзями та з задоволенням отримали ласощі, щоб пригостити своїх близьких. Тож бережіть своїх друзів)

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.