Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Професійний всеобуч для студентів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

25 і 27 вересня до обласної бібліотеки для юнацтва завітали студенти І і ІІІ курсів спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв. Фахівці ОБЮ презентували майбутнім колегам основні напрямки роботи, новітні технології, електронні ресурси.
 
 
Завідувачка науково-методичного відділу Ірина Бринкіс ознайомила студентів з кращими методично-бібліографічними виданнями бібліотеки, розповіла про обласні конкурси (молодіжні і професійні), виїзні інформаційні сесії, які організовує ОБЮ, поінформувала про цікаві і дієві форми підвищення фахового рівня бібліотечних спеціалістів.
 
 
Провідна бібліотекарка відділу автоматизації бібліотечних процесів Тетяна Гервасьєва презентувала електронні ресурси бібліотеки: електронний каталог, бази даних, віртуальну довідку. А Світлана Рагімова, завідувачка відділу КФКБД, провела невеликий практикум, під час якого студенти навчилися робити віртуальний бібліографічний запит, працювати в ЕК і опановували технологію штрихкодування.
 
 
Ольга Ігуменцева, завідувачка відділу обслуговування користувачів, зосередила увагу молоді на соціальних послугах бібліотеки, зокрема на книгоношенні. Про найцікавіші заходи для молоді (стартапи, тренінги, воркшопи), проєкти на ТБ та інтернет-радіо розповів завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Андрій Алієв.
 
 
За презентацію бібліотеки в інтернеті відповідає Олеся Зєлєнкова, бібліотекарка  сектору медіа-освіти і творчості молоді, яка поділилася досвідом створення і ведення блогу, бібліотечних сторінок в Інстаграмі та Фейсбуці. Бібліотекарка Юлія Задеряка запросила скористатися ресурсами і послугами “Інтернет-центру”, а також відвідати цікаві й ефективні тренінги з працевлаштування і комп'ютерної грамотності, організовані фахівцями відділу. 
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.