Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Інтерактивна платформа для молоді

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Можливості участі молоді в розвитку громади і управлінні містом обговорювали в обласній бібліотеці для юнацтва зі студентами Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв під час інтерактивної платформи.

Бібліотекарі розповіли про проєкт “Відкрите місто”, що реалізується Фондом Східна Європа і до якого приєднався Миколаїв. Завдання проєкту —  налагодження ефективної та високомобільної системи комунікацій між містянами та виконавчими органами влади міста.

Зайшовши на сайт Миколаївської міської ради, студенти ознайомилися з механізмом роботи системи “Відкрите місто”, обговорили проблеми міста і можливості впливу містян на їх вирішення.

Ще одна можливість участі молоді в розвитку громади — використання свого творчого і інноваційного потенціалу в конкурсній проєктній діяльності. Студенти дізналися, що таке Громадський бюджет, і як кожен з них може взяти участь у відкритому конкурсі проєктів на благо громади. Присутні активно висловлювалися щодо необхідності облаштування ігрових і спортивних майданчиків, створення нового громадського простору або зеленої зони, організації культурно-мистецьких заходів.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.