Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Про булінг майбутнім психологам

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

17 жовтня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва студенти факультету “Педагогіка та психологія” (спеціальність “Психологія”) Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського взяли участь у комунікаційному тренінгу “Тимбілдинг проти булінгу”.

В рамках правової біржі “Булінг: зумій захистити себе” інспектор Управління патрульної поліції в Миколаївській області Юлія Яковенко розповіла про види булінгу, чому виникає цькування серед підлітків та як не потрапити під вплив булерів, про факти цього явища на Миколаївщині. Також студенти разом з Юлією розібрали, як відрізнити конфлікт від булінгу. Поліціянтка відповіла на поставленні запитання і закликала дзвонити в поліцію, якщо присутні стали свідками знущань, або знають про такі факти.


Модератор тренінгу, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Андрій Алієв і молодь розібрали прояви булінгу в уривках з фільмів «Диво», «Татові знову 17», кліпі співачки Аlyona Аlyona, пригадали інші стрічки і серіали з даної теми — “Клас корекції”, “Дилда”, “Тринадцять причин чому”, подискутували, чому цієї теми немає у популярному вітчизняному серіалі “Школа”. Завідувачка Центру психологічної служби МНУ Дар'я Гулькова запропонувала майбутнім психологам розв’язати реальні конфліктні ситуації за допомогою метафоричних асоціативних карток “Батіг чи пряник”. На завершення тренінгу Андрій і Дар'я провели декілька вправ з тимбілдингу, який є найкращими профілактичними ліками від булінгу в будь-якому колективі. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.