Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Віртуальна подорож миколаївським яхт-клубом

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

8 листопада учасники Великого марафону юних краєзнавців, учні Вищого професійного училища технологій та дизайну, віртуально подорожували миколаївським яхт-клубом.

Історію одного з найстаріших та першого в Україні яхт-клубу розповіла молоді провідна бібліотекарка Оксана Криловська. Учні дізналися, що територія яхт-клубу та землі поряд називалися Спаськом. Там знаходились Царська пристань, палац Г. Потьомкіна і Турецький (Султанський) фонтан, який зберігся до нині. З історією яхт-клубу тісно пов’язаний розвиток парусного спорту. Молодь захоплено слухала про відважного капітана Бориса Немирова, під проводом якого яхта “Ікар” перша в колишньому СРСР обійшла навколо світу. Дівчата були приємно здивовані, що саме Миколаїв є родоначальником декількох престижних регат: “Кубок пам’яті героїв-ольшанців”, “Кубок пам’яті Юрія Макарова”, “Кубок Кінбурнської коси”. Їх також зацікавило бурхливе спортивне життя яхт-клубу: тут знаходилось гімнастичне містечко з брусами, кільцями, всі охочі могли займатись плаванням, водним поло, грати в крокет, городки, теніс, ходити під вітрилами, взимку кататися на ковзанах та буєрах.

Бібліотекарка розповіла про курйозні, смішні й трагічні випадки в історії миколаївського яхт-клубу. І зазначила, що він переживав різні часи: занепадав, а потім знову відновлювався. Дівчатам після всього почутого, звичайно, забажалося, щоб і зараз у яхт-клубі вирувало життя, щоб там проходили розважальні і спортивні заходи, народні гуляння з концертами і танцями, щоб він був справжньою окрасою нашого міста.

Пригадати історію всієї області і помандрувати її мальовничими куточками учням запропонували бібліотекарки Анна Кондрацька і Марина Гусак під час віртуального нон-стопу “Туристичний путівник Миколаївщиною”. Дівчата відповідали на запитання інтерактивної вікторини, продемонструвавши непогані знання з історії рідного краю, пригадували власні подорожі і улюблені місця відпочинку.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.