Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти П'ятий літературно-просвітницький воркшоп для філологів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 листопада студенти-філологи Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського стали учасниками чергового літературно-просвітницького воркшопу #Youth and Books, який цього разу було присвячено самвидаву.

Самвидав є, у першу чергу, непідконтрольною цензурі, владним органам літературою. У часи цілковитої цензури завдяки самвидаву інтелігенція могла дозволити собі свободу слова, прояв особистої індивідуальності. Самвидавом поширювалося творчість багатьох українських  письменників, серед яких Ліна Костенко, Іван Багряний, Микола Вінграновський, Василь Симоненко. Сьогодні самвидав став частиною сучасних мистецтва і літератури, зін культурою. Художники, письменники, представники інших професій галузі культура створюють артбуки різними способами і методами: шовкотрафаретний друк, принтер, вручну зшиті сторінки, написаний від руки текст, акварельні ілюстрації, вирізані колажи тощо. Серед найбільш незвичних — книга із бактерій, створена англійським біологом, і “вирощена” із коренів трави в Ірландії.


Студенти дізналися про найпопулярніші сайти, де можна поділитися своєю творчістю з усім світом та швидко отримати відгуки, про бібліотеку “665lib” у Києві з 400 книгами і самвидавжурналами, проводяться лекції та майстер-класи. Самвидав — це шанс донести до суспільства свою творчість, думки, ідеї у всій повноті, де все залежить лише від тебе. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.