Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Молодіжний форум #МОЛОДЬВСЮДИ в Ірпіні

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

9-10 грудня у м. Ірпінь за участю заступника міністра культури, молоді та спорту Олексія Сівіріна пройшов Київський обласний молодіжний форум #МОЛОДЬВСЮДИ.

Учасниками події стали 250 активістів і лідерів з різних куточків Київщини. Запрошеними  гостями були сертифіковані тренери всеукраїнської програми “Молодіжний працівник” з різних областей України, в тому числі від Миколаївщини Андрій Алієв, завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва.


У своєму виступі заступник міністра Олексій Сівірін наголосив на пріоритетах роботи нового об’єднаного Міністерства.  Гарячою була панельна дискусія щодо важливості розвитку в регіонах і ОТГ молодіжної інфораструктури, а саме молодіжних центрів. Корисною стала мотиваційна зустріч з амбассадором UNICEF, фронтменом гурту "Антитіла" Тарасом Тополею. Також молодь взяла участь в ярмарку презентацій від активних громадських організацій Київщини, нагородженні переможців конкурсу кращих практик молодіжної роботи Київщини, організованій Андрієм Алієвим інтелектуальній грі “Youth Quiz”.

Результатом Форуму стали нові молодіжні ініціативи, партнерства і проєкти, напрацювання на наступний рік. Активна молодь змінює Україну!
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.