Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Нове видання балад та легенд Ованеса Туманяна

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Наприкінці грудня у дрогобицькому видавництві “Коло” побачила світ книга-білінгва “Балади та легенди Ованеса Туманяна” впорядкована і перекладена Наталією Ткаченко, художньо оформлена Оксаною Лозинською. Книжку було видано до 150-річчя видатного вірменського письменника, поета, публіциста і громадського діяча з ініціативи та за підтримки о. д. Армена Акобяна.


Чарівний світ балад та легенд Ованеса Туманяна захопив Наталію Ткаченко ще п’ять років тому. В її власному творчому доробку на той час вже було кілька поетичних збірок і більше сімдесяти пісень. Залюблена у творчість О. Туманяна, авторка мріяла донести до українського читача мудрість, глибину і сьогочасну актуальність творів великого вірменського поета. В серпні 2016 року вийшла “Крапля меду” — збірка балад Ованеса Туманяна у вільних переказах Наталії Ткаченко. Книгу було презентовано миколаївській громаді, а також у Львові під час урочистих заходів, присвячених 400-річчю вірменського книговидання в Україні. Авторка була нагороджена Почесною грамотою Спілки вірмен України за вагомий особистий внесок у розвиток вірменської культури в нашій країні.


І ось балади та легенди Ованеса Туманяна знову зазвучали. “Кіт і пес”, “Орел і Дуб”, “Ніщо не вічне на землі”, “Крапля меду”, “Кінець зла”, “Погос і Петрос” та інші зазвучали одразу двома мовами: звичайно ж, рідною вірменською, й українською. Прекрасна глибока і мудра поезія була доповнена і оздоблена талановитими ілюстраціями художниці-мрійниці О. Лозинської. Результат — неперевершене видання: якісне і атмосферне. Жоден читач не втримається від бажання погортати глянцеві сторінки, помилуватися малюнками, а головне — поринути в самобутній світ Туманянових творів. Вони стікають, як мед. Дзюркочуть, як гірський струмок. Вони чисті й глибокі, як води озера Севан. Вони пахнуть новоспеченим лавашем і смакують як гата.

Книга гідна посісти чільне місце в будь-якій домашній бібліотеці. А ще вона стане чудовим подарунком.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.