Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Інтерактивна платформа: проєкт “Відкрите місто”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

12 лютого учасниками інтерактивної платформи, організованої бібліотекарями “Інтернет-центру” МОБЮ, стали студенти Миколаївського політехнічного коледжу. Захід відбувся в межах кластера активних громадян “Інтерактивні платформи: участь громади в управлінні містом”.

Метою першої зустрічі з молоддю було знайомство з інтерактивним проєктом “Відкрите місто”, що реалізується Фондом Східна Європа і до якого Миколаїв приєднався у 2017 році. Хоча наше місто ще не досить активно працює в даному проєкті, знайомство з можливостями участі громади у вирішенні проблем міста бібліотека вважає своєчасним і необхідним.

Насамперед учасники заходу ознайомились із сайтом Миколаївської міської ради, де в інформації про проєкт є посилання на повну версію вебплатформи “Відкрите місто”. Студенти ознайомилися зі структурою платформи, принципами і можливостями своєї роботи в проєкті. Також обговорили проблеми Миколаєва, до вирішення яких могли би долучитися молоді городяни. Ознайомилися з інтерактивною картою України, зі статистикою роботи проєкту по областях. Молодь надзвичайно зацікавили мобільні додатки до смартфонів, запропоновані на сайті. Студенти одразу спробували ними скористатися.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.