Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Про письменників-ювілярів юним “академікам”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

3 березня, у Всесвітній день письменника, учні МСШ “Академія дитячої творчості” багато нового і цікавого дізналися про письменників-ювілярів 2020 року. Цим вони завдячують Андрію Алієву і Оксані Криловській — бібліотекарям МОБЮ.

Школярі дізналися, як дражнили у школі Джоан Ролінґ, де саме до неї прийшла ідея книги про “хлопчика зі шрамом”, які відомі афоризми належать її перу. Зачудувалися, що якось в книжковій крамничці одна юна пані виявила “злодія”, якому судилося стати її чоловіком і всесвітньовідомим письменником. Його ім’я добре відоме присутнім школярам. Це Рей Бредбері. До речі, Рей був затятим книголюбом, і все його дитинство минуло в бібліотеках. Не оминули увагою й українських ювілярів — Всеволода Нестайка, Ліну Костенко і Григорія Тютюнника.

Далі — дружнє спілкування, обмін думками, читацькими відгуками і порадами, яке, крім задоволення, мало ще й практичні результати. Одна зі школярок була приємно здивована, що її улюблена кінострічка “Двохсотлітня людина” має однойменне книжкове першоджерело — науково-фантастичну повість “столітнього” ювіляра — Айзека Азімова. Буде читати. І це чудово! 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.