Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Представництво ЄС в Україні організувало вебінар і 3 онлайн-уроки до Дня Європи в Україні

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

З 17 по 20 травня співробітники відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва Андрій Алієв і Валентина Гавришко взяли участь у чотирьох дистанційних заходах, організованих Представництвом ЄС в Україні: вебінарі «Можливості ЄС для молоді та політика Східного Партнерства», онлайн-уроках «Права людини — основа європейських цінностей», «Лідерство та робота в команді: як це працює», «Простір толерантності: на шляху до європейських цінностей».


Головною спікеркою вебінару «Можливості ЄС для молоді та політика Східного Партнерства» від Послів європейської молоді та Представництва ЄС в Україні було запрошено Іванну Климпуш-Цинцадзе – народну депутатку України, голову Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом. Учасників детально ознайомили з політикою партнерства Європейського Союзу, зокрема Східним Партнерством, станом відносин й партнерства України та ЄС, розповіли про цікаві можливості освіти, професійного розвитку для молоді з боку ЄС. Вебінар проводився за участі активної молоді Миколаївської, Вінницької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Черкаської та херсонської областей.

Про європейські цінності та важливі якості, про лідерство, інклюзію і толерантність говорили під час онлайн-уроків до Дня Європи в Україні. «Права людини — основа європейських цінностей» з Оленою Діковою-Фаворською, докторкою соціологічних наук, професоркою, головою Євроклубу у Житомирі було присвячено ексклюзії та інклюзії. Олена Михайлівна ознайомила глядацьку аудиторію з особливостями роботи спеціаліста з людьми, що мають належність до певних соціальних груп, таких як: переселенці (біженці), громадяни, що стали свідками військових дій на власних територіях проживання, люди з інвалідністю тощо. Ми дізналися, як все це має реалізовуватися, і вчилися, як ефективно захищати свої права.

Олена Арутюнян, директорка Центральноукраінського державного будинку художньої та технічноі творчості, керівниця Ради євроклубів Кіровоградщини на уроці “Лідерство та робота в команді: як це працює” ділилася прикладами успішного тимбілдингу, досвідом формування важливих навичок та якостей, методами командного успіху.

Розуміти європейські цінності, користуватися в повсякденні принципом толерантності, долати стереотипи і боротися із дискримінацією ми навчалися на уроці «Простір толерантності: на шляху до європейських цінностей» під керівництвом Людмили Таболінох, вчительки харківської спеціалізованої школи №73, кураторки шкільного Євроклубу «Бджілка», координаторки Асоціації шкільних євроклубів Харкова.

Всі чотири дистанційних заходи були дуже корисними для нас з огляду на роботу нашої бібліотеки за цими напрямками і можливість удосконалити свої знання, обмінятися досвідом і знайти нові ідеї для подальшого втілення. Вдячні команді Євроквіз за запрошення до участі!

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.