Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Червневий етап програми запуску соціальних ініціатив «Давай зміни. Виходь за межі»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді МОБЮ Андрій Алієв взяв участь у програмі запуску соціальних ініціатив «Давай зміни. Виходь за межі», що реалізується ГО «Відкритий простір» при підтримці Global Project Partners e.V в рамках програми «Східне партнерство» від Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

Основна ідея програми — навчити реалізовувати громадські ініціативи/проєкти в режимі онлайн. Учасники отримають можливість:

  • прокачати навички онлайн-комунікації та дизайну мислення;
  • вивчити інструменти онлайн управління проєктами;
  • опанувати практики психологічної стійкості;
  • навчитись онлайн сторітейлінгу;
  • отримати підтримку для запуску власної ініціативи та багато іншого.


Мотивуючою була презентація від тренерки Інни Макотерської, співавторки путівника віддаленої роботи «Homestranaut»,  експертки з наведення порядку та організаційного дизайну. Головні інсайти та тренерські поради: існує два типи мислення (за Керол Двек) — мислення росту і фіксоване мислення. Пастка — вішати ярлики про «талановитість» на противагу розвитку навичок. Ніколи не пізно почати. Помилки – це круто! Це досвід, який допоможе бути успішнішими у майбутньому. Якщо вам щось не вдалося — то це поки що.

Далі було проведено відбір — учасники розповідали про свою ініціативу за допомогою малюнків. Представник МОБЮ — Андрій Алієв — розповів, задля якої мети бібліотека бере участь у проєкті, поділився сподіваннями і планами на створення належних умов для всеукраїнської діяльності бібліотечного Молодіжного простору “Соціалізація. Освіта. Спілкування”.

Після того, як учасники були поділені на дві групи, кожен мав якнайшвидше зробити публікацію на своїй сторінці про власну ініціативу, не забувши про «родзинки». Відеоролик бібліотеки настільки сподобався координаторам проєкту, що вони планують розмістити його на офіційному ютуб-каналі проєкту.

Надзвичайно цікавим був навчальний модуль «Любов з першого лайка: комунікація у соцмережах і не тільки». Всю правду про комунікацію в соцмережах і вашу присутність в Інтернеті розкрила Катерина Черевко, тренерка з комунікацій, керівниця програми «Особистісний розвиток» УАЛ Харків. Ось кілька методів ідеєтворення від Катерини:
1. Випадкові об'єкти на письмовому столі/ у просторі – аби вигадувати ідеї. Берете два різних предмета і записуєте 10 речей, що їх об'єднує.
2. Поєднання непоєднуваного – наприклад, коли бабусі малюють графіті на стіні будинку.
3. «Вишуканий труп» – коли застій, то кожен/а з команди каже одне слово (щось, що може допомогти знайти рішення), і ви складаєте це в речення. І далі «прикладаєте» це до ситуації.
4. Мрійник. Реаліст. Критик – три «кімнати», через які варто пропускати ідеєтворення послідовно.
5. Фрірайтинг – 15-20 хвилин писати, прокинувшись зранку.

Під час модулю «Сторітелінг: як передати ідею соціальної ініціативи через історію» спікер Андрій  Баштовий – головний редактор «The Village Україна» поділився історією власного успіху та дав корисні поради, як результативно «продати» власні ідеї.

На наступному етапі учасники, об’єднані в три підгрупи по шестеро осіб, отримали завдання підготувати і провести спільну публічну подію у віртуалі.

Червневий етап «Підготовка і перші кроки» пройдено, попереду – липневі воркшопи, а на початку серпня на учасників чекає реалізація заявлених проєктів.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.