Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти День незалежності України: Щирістю й любов'ю зшиваймо Україну

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 серпня користувачі відділу “Інтернет-центр” Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва збирали інтерактивний пазл “Щирістю й любов'ю зшиваймо Україну”, присвячений Дню Незалежності України.

Бібліотекарки ознайомили хлопців і дівчат з дудлом до Дня Незалежності України від Google, створеним у 2017 році. Дудли — це тематичні малюнки, листівки з нагоди знаменних подій, які з'являються на головній сторінці пошукової системи Google. В святковому логотипі, представленому у вигляді пазла, використані відтінки синього і жовтого кольорів прапора України. Його автор — молодий український художник-ілюстратор Сергій Майдуков, уродженець Донецька. У строкатих літерах дудла Сергій представив все розмаїття населення України: “Для мене Україна — це люди. Дуже різні скрізь, дуже різні на заході і на сході. І це не повинно бути причиною протиставлення. Навпаки, це привід пишатися, знайомитися, пізнавати один одного, співати, сміятися і поважати різноманіття в Україні. Вдягати східні тополі в самчиківський розпис, вдягати вівчарів у хіпстерські кепки, а столичних хіпстерів — у гуцульські сорочки, вдягати українську мову в різні діалекти, вдягатися самому святково та дивно. Бо ж ми всі яскраві та неповторні...”.

Веселою виявилася і подорож країною маршрутами гри “Мандрівка Україною”: молодь шукала відповідні пазли, збирала мапу України, обирала для вивчення цікаві об’єкти різних куточків країни. Сподіваємось, інтерактивні мандри спонукають хлопців і дівчат до реальних мандрівок нашою неймовірно красивою Україною від сходу до заходу. З Днем Незалежності, Україно!

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.