Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти День Незалежності України на площі Соборній

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

25 серпня на площі Соборній Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва підвела підсумки патріотичної акції «Ще рік в доробок слави України». Крістофер, який займається греко-римською боротьбою, з легкістю назвав усіх видатних земляків-спортсменів. Не менш освіченими виявилися і директор Центру комунікативних технологій Статус Федір Левченко, і радник міського голови, голова ГО «Центр антикорупційних розслідувань» Денис Барашковський.

З 18 по 25 серпня Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва провела просто неба на різних локаціях міста присвячену 29-й річниці незалежної України акцію. Впродовж тижня на майданчику біля бібліотеки, скверах Каштановий, Манганарівський, Ради Європи, на площі Соборній підлітки, діти, дорослі на прохання бібліотекарів із задоволенням згадували історично важливі події для нашої країни, вшановували справжніх героїв України, ділилися враженнями від красоти природних перлин і величі культурних скарбів Батьківщини. Учасники акції спритно збирали пазли, демонстрували неабиякі знання під час інтелектуальних марафонів, вдало проходили тематичні фотодетектори. Декого підтримували батьки або друзі, а когось і вірний чотириногий товариш.


Всі учасники патріотичної акції «Ще рік в доробок слави України», організованої бібліотекою на виконання Програми військово-патріотичного виховання населення Миколаївської області на 2015-2020 роки, отримали сувеніри з державною і національною символікою. Будьмо щасливими в мирній, сильній і багатій незалежній Україні!

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.