Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Тимбілдинг проти булінгу: коледж економіки та харчових технологій

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

2 жовтня у Молодіжному просторі обласної бібліотеки для юнацтва відбувся комунікаційний тренінг “Тимбілдинг проти булінгу” для студентів Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій.

Ведуча тренінгу, бібліотекарка відділу “Інтернет-центр” Юлія Задеряка, аби познайомитися з учасниками, запропонувала пограти. Кожен присутній називав своє ім’я і якість, властиву йому найбільше.

Теоретичний блок включав загальну інформацію про булінг, його різновиди і форми. Разом зі студентами переглянули відео, що містить випадки цькування, пропонували шляхи вирішення таких ситуацій, обговорили відмінність булінгу від конфлікту, визначили соціальні ролі учасників булінгу.

Найефективніший спосіб запобігти виникненню міжособистісних проблем в колективі, які можуть перерости у цькування, — це тимбілдинг. Задля згуртування свого новоствореного колективу, першокурсники зіграли в гру “Ми с тобою схожі, але різні”. Кожен учасник говорив цю фразу, звертаючись до сусіда справа, і називав конкретні риси схожості/різності.

Тренінг був цікавим і продуктивним, учасники — активними, уважними, допитливими.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.