Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Онлайн-змагання студентів-ерудитів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Дводенні онлайн-змагання за звання найерудованіших першокурсників Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського відбулися в рамках Школи ерудитів «Ігри інтелекту», що діє в обласній бібліотеці для юнацтва.


Змагалися шість команд, які відстоювали честь своїх факультетів. Ведучим заходу був Андрій Алієв – завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді ОБЮ.

Спочатку на учасників очікували індивідуальні бої з ведучим, після чого три з п’яти команд, які набрали рівну кількість балів, позмагалися в конкурсі капітанів. Представниця факультету іноземної філології Анжела була спритнішою за двох Катерин – з механіко-математичного і факультету фізичної культури та спорту.

У фінальному двобої зійшлися інтелектуали факультетів іноземної філології і педагогіки та психології. На дванадцятому запитанні з рахунком 4:3 перемогли останні.

Ведучий привітав переможців і запросив усіх учасників онлайн-турніру після зняття карантинних обмежень брати участь в іграх «Школи ерудитів» в обласній бібліотеці для юнацтва.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.