Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Ювілейний радіодиктант національної єдності — 2020

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

9 листопада, в День української писемності та мови, в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва традиційно писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Ювілейний ХХ радіодиктант разом із мільйонами українців писали бібліотекарі ОБЮ, а також: письменниця Лілія Бондаренко, голова обласного об'єднання товариства “Просвіта”, поет Олександр Мачула, голова Миколаївського міського осередку “Просвіти” ім. Миколи Аркаса, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили Владлена Руссова та Інна Береза, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ ім. Петра Могили.

Текст цьогорічного радіодиктанту “Виклики книжкової ери” читала акторка Римма Зюбіна. Його автор — відомий письменник і видавець Іван Малкович, взявши за приклад феномен англійської письменниці Джоан Ролінґ, замислюється над тим, чи не є сьогоднішнє покоління останнім, що читає.  Втім, у фіналі погоджується з тезисом “Читай! Формат немає значення!”.

Долею своїх робіт учасники радіодиктанту вирішили розпорядитися самостійно: хтось взяв додому на самоперевірку зі словником нового правопису, а хтось збирається відправити свій диктант на перевірку до столиці. До речі, текст диктанту оприлюднять на сайті “Українського радіо” 11 листопада об 11.00.

Обмінюючись враженнями і думками, присутні погодилися, що промоція читання і прищеплення любові до книги є надзвичайно важливими нині.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.