Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Карантинна зима: грудневі змагання ерудитів

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Тривають змагання знавців бібліотечної Школи ерудитів «Ігри інтелекту». Одразу три турніри відбулися в грудні – вони і завершили цьогорічний інтелектуальний сезон.

4 грудня студенти ВСП «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» в онлайновому турнірі, присвяченому Дню Збройних сил України, змагалися за звання кращого армієзнавця. Молодь відповідала на запитання ведучого – завідувача відділу соціокультурної діяльності молоді ОБЮ Андрія Алієва: хто є Головнокомандувачем Збройних сил України; яке звання є вищим ступенем відзнаки; як називався бойовий прапор козаків; які роди військ входять до Збройних сил тощо. Учасники продемонстрували високий рівень знань, а кращими стали Артем і Маріанна.

16 грудня завзяті прихильники «Своєї гри» знов змагалися в стінах бібліотеки. Переможцем двохгодинного інтелектуального марафону став досвідчений учасник обласного клубу інтелектуальних ігор Андрій Грищук.

20 грудня у бібліотеці грали в «Що? Де? Коли?» на залік області. Протягом дистанції у 45 запитань команди «Каісса», «Fen-Х», «Більше одного» та «Альфа» (в складі єдиного гравця!) розкручували версії, подекуди в останню мить закреслювали правильні відповіді, втім, все ж таки частіше безпомилково відповідали: яким чином бандура допомогла соратнику Білла Гейтса Полу Аллену виграти у популярну гру «скребл», як одержимий ботанік помстився меру за допомогою 127 секвой, як називають кінематографічно відоме селище Малинівку тощо. Чимало запитань було про світових письменників (Сью Таунсенд, Амброза Бірса, Стендаля, Харукі Муракамі, Джоан Гарріс, Джона Толкіна, Маргарет Етвуд) та їхні твори. За підсумками перших двох турів три команди зіграли внічию, але у наступному «Каісса» вирвалася вперед і фінішувала з восьмиочковим відривом.
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.