Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Квартирник «Love is» у Молодіжному просторі

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

14 лютого в Молодіжному просторі ОБЮ відзначали не тільки День Святого Валентина, а й вперше – Library Lovers’ Day. На квартирник «Love is», організований бібліотекарями і творчою молоддю з літературно-музичного об’єднання «Молодість у віршах», завітали читачі, студенти і школярі, залюблені в книгу і бібліотеку. 
Тема святкування Дня любителів бібліотек 2021 року – «Зустріч зі своєю бібліотекою». А МОБЮ для миколаївської молоді своя, рідненька. Тут раді кожному! Тому на квартирнику було так затишно, цікаво й весело, як в рідній домівці, серед близьких людей. 
 
Юнаки і дівчата відгадували українських поетів за віршованими уривками їхніх творів, знаходили у книжках жанру love story компліменти і освідчення в коханні. Студентка коледжу культури і мистецтв Ірина виконала на піаніно попурі з класичних і саундтрекових композицій, а Валентина Гавришко і Поліна Ніколенко зіграли з присутніми в імпровізовану «вгадай мелодію», виконуючи на укулеле хітові пісні про кохання.
 
Не всі отримують квіти в День Святого Валентина, але всіх чекають у СВОЇЙ бібліотеці! Наші двері і серця відкриті. Ви ж знаєте. Тож, welcome!
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.