Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Твоє покликання — престижна професія. Психолог

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

26 лютого бібліотекарі відділу «Інтернет-центр» обласної бібліотеки для юнацтва провели для учнів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №35 практичний тренінг «Твоє покликання — престижна професія», аби розповісти випускникам про затребувану нині професію психолога і познайомити з фахівчинею в цій галузі — Мариною Чередниченко.

Марина Олегівна відзначила, що у випускників зараз відповідальний і непростий час: треба успішно скласти ЗНО, визначитися з вибором професії, вступити до омріяного вишу, а потім – адаптуватися в нових умовах, новому оточенні, можливо, в іншому місті чи навіть країні. Обрати професію – справа серйозна, до неї слід підходити обдумано. Пані Марина розповіла про свій шлях в професію, в ігровій формі презентувала важливі аспекти цього фаху. Вона зауважила, що наш напружений час несе багато викликів, з якими людина часто не в змозі самостійно впоратися. Саме психолог допоможе розібратися з проблемами і знайти шлях їх подолання. Відповідаючи на запитання, розповіла про відмінності професій психолога, психотерапевта і психіатра. Марина Олегівна провела для молоді кілька цікавих психологічних тестів і запропонувала користатись порадами психолога.

Продовжила тренінг завідувачка відділу «Інтернет-центр» Тетяна Руснак, яка презентувала молоді курс для випускників закладів середньої загальної освіти «Як підліткам свідомо обрати майбутнє?», що запускає онлайн-платформа Дія. Бізнес спільно з Київським національним університетом ім. Т. Г. Шевченка, і розповіла школярам, якими засобами, в тому числі інтернет-послугами, бібліотека може бути корисна молоді у виборі майбутньої професії.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.