Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Мандри-сторітелінг «У просторі і часі.UA: 30 років Незалежності»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

2 березня до обласної бібліотеки для юнацтва на мандри-сторітелінг «У просторі і часі.UA: 30 років Незалежності» завітали студентки Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв.

Перші мандри, із семи запланованих в межах бібліотечного проєкту “Країну успішною робимо ми”, були присвячені історії, географії, культурі, державності і видатним особистостям України.

Бібліотекарка сектору медіа-освіти і творчості молоді Анна Кондрацька нагадала, що цьогоріч Україна святкуватиме 30 років Незалежності і запропонувала в ігровій інтерактивній формі згадати легендарні сторінки української історії і її видатних діячів, помилуватися мальовничими краєвидами, помандрувати цікавими туристичними маршрутами. Приємно, що студентки, відповідаючи на запитання вікторини, продемонстрували гарні знання. Їм точно відомо, яке найдовше місто України, як звуть першу олімпійську чемпіонку незалежної України, яку скіфську скульптуру знайшли археологи в кургані поблизу Нововасилівки на Миколаївщині... А запитання про козацьку чуприну і традицію закручувати її виключно за ліве вухо викликало жвавий інтерес і обговорення. 
 
Разом переглянули відеоролик, присвячений Дню Незалежності України, і домовились невдовзі вирушити у нові, не менш захопливі мандри-сторітелінг.
 
 
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.