Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Інтелектуальний пікнік до Дня Конституції України

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

24 червня на бібліотечному майданчику в Манганарівському сквері відбувся інтелектуальний пікнік “Є така країна — Україна!”, присвячений Дню Конституції України.


Бібліотекарки сектору медіа-освіти і творчості, спілкуючись з містянами, нагадали, що цьогоріч нашій Конституції виповнюється 25 років, а 28 червня — не просто державне свято і додатковий вихідний, а день, коли було затверджені права і свободи громадян України, визначений державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборча система, права й обов’язки держави, суспільства та громадян.

Дорослі і юні завзято відповідали на запитання бліц-вікторини, розгадували тематичний кросворд, тренували мізки в ерудит-лото. Втішно, що миколаївці знають на відмінно не лише державні свята і символи, а й основні засади конституційного ладу України. За правильні відповіді всі отримали сувеніри.

Допитлива малеча гортала чудово ілюстровані енциклопедії і мальописи, підлітків і дорослих зацікавили популярні історичні нариси, видання про видатних українських діячів, книжки про народні традиції, обряди та свята.

Гарний передсвятковий настрій ми забезпечили! З прийдешнім Днем Конституції, українці!



 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.