Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Книга в подарунок: артбук і настільна гра “Ковчег: Музика”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Фонд Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва поповнився унікальним комплектом “Ковчег: Музика” — ілюстрованим інтерактивним путівником по українській музичній спадщині від архаїчних колядок до “Червоної Рути” (за QR-кодами, розміщеними у виданні, можна послухати усі головні музичні доріжки концерту в рамках проєкту “Ковчег Україна”) та однойменною настільною грою, отриманими за книгообміном від Державної бібліотеки України для юнацтва.

Тут зібрані усі найзнаковіші постаті українського музичного пантеону, унікальні музичні артефакти, цікаві історії з життя українських композиторів. Книга є фактично програмою одноіменного концерту-хрестоматії, що містить найкращі шедеври української музичної спадщини — народні пісні, давні духовні наспіви, шедеври українського бароко, музику класиків і сучасних українських композиторів. У 2020 році у Львові в Центрі Довженка стартував унікальний проєкт — переможець конкурсу у секторі аудіального мистецтва від Українського культурного фонду, що поєднав традиційну і класичну музику, мультимедійні інсталяції і кінопродакшн, книговидання та інтерактивні ігри. Це 37 найкращих творів з української музичної спадщини, 9 дизайнерів, 5 режисерів, 1 великий симфонічний оркестр, 2 хори і 20 солістів. Проєкт об’єднав найкращі українські етногурти, серед яких: “ДахаБраха”, “Хорея Козацька”, “Курбаси”, Уляни Горбачевської, Молодіжного симфонічного оркестру України, чоловічого хору “Дударик”, Київського дівочого хору ім. М. Лисенка. Особливим гостем концерту стала 85-річна співачка з Полісся Домініка Чекун. Родзинка — гімн “Ковчегу”, який створили український письменник Сергій Жадан та етногурт “ДахаБраха”. Ініціаторками проєкту «Ковчег Україна: музика» стали зірка світової класичної сцени диригентка Оксана Линів і культурний менеджер Ярина Винницька. Також до 30-річчя Незалежності України 22 серпня 2021 року о 21.00 на Михайлівській площі у Києві відбудеться фестиваль «Ковчег Україна: 10 століть української музики».

Комплект гри складається з поля для гри, карток із завданнями, малюнками музичних інструментів, портретами музикантів, фішок та кубику. Пропонується 3 варіанти гри: розмістити картки з музикантами згідно їх дати народження; сортувати картки з інструментами за категоріями духові — струнні — ударні; зібрати протягом гри картки з визначеними у завданні 5 інструментами і 6 музикантами та відвідати на мапі 6 міст України, які мають до них відношення.

Щиро вдячні авторам та виконавцям, Українському культурному фонду та Державній бібліотеці України для юнацтва за унікальне видання! Запрошуємо миколаївців до бібліотеки граючи вивчати і слухати найкращі шедеври української музичної спадщини!
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.