Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти “Не з кожного дерева можна виточити Меркурія”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Слова інтелект, інтелектуальність часто зустрічаються на сторінках книг та журналів, в розмовній мові. Інтелект — це сукупність розумових здібностей  свідомо виконувати систематизацію, зіставлення, виокремлення, порівняння, поєднання, з'ясування причин і наслідків, моделювання, пошук зв'язків та закономірностей і т.д. Інтелект пов'язаний з іншими внутрішніми властивостями людини, такими як сприйняття, пам'ять, мова, уява, самосвідомість, самоконтроль, характер, творчість, інтуіція.

Джерела свідчать, що Піфагор високо оцінював роль інтелектуальних здібностей, стверджуючи, що “не з кожного дерева можна виточити Меркурія”, і тому велике значення надавав діагностиці цих здібностей. Французькі психологи Альфред Біне і Теодор Сімон на початку ХХ століття розробили перший психометричний тест інтелекту. На думку визначних вчених, людина, яка має інтелект – це та, яка правильно оцінює, розуміє, роздумує та завдяки своєму здоровому глузду та ініціативності може пристосовуватися до обставин життя. Багато психологів стверджують, що інтелект розкривається, в основному, до 20-річного віку.

Виробленню навичок креативного мислення, ментальної реакції, творчого підходу до вирішення поставлених проблем сприяють інтелектуальні ігри як дієвий засіб всебічного та гармонійного розвитку людини. До того ж, регулярна участь в інтелектуальних іграх підвищує обсяг всебічних знань.

Вже в котрий раз в обласній бібліотеці для юнацтва відбулися тренувальні інтелектуальні ігри збірних команд восьми закладів професійно-технічної освіти м. Миколаєва: професійного ліцею сфери послуг, Вищого професійного училища суднобудівництва, професійного суднобудівного ліцею, професійного промислового ліцею, професійного ліцею торгівлі та ресторанного сервісу, професійного ліцею будівництва та сфери послуг, Вищого професійного училища технології та дизайну, Вищого професійного училища № 21.

Незмінний тренер — шановна людина і цікава особистість, Тетяна Макаронова. Тетяна Олександрівна — керівник клубу інтелектуальних ігор Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини університету "Україна"; шестикратний чемпіон Миколаївської області з гри “Что? Где? Когда?”, трикратний чемпіон області з “Брейн-рингу”, чотирикратний чемпіон області з “Ерудит-квартету”, чотирикратний володар Кубку Могилянки, кращий капітан 2007 року.

Хлопці і дівчата навчалися методиці таких ігор і роботі в команді, дізналися про тонкощі правил заслуховування питань і надання відповідей, тренували пам'ять та асоціативне мислення. Інтелектуальні ігри приваблюють молодь новизною форми та можливістю виявити себе. Вони відкривають радість перемоги і новий світ, великий і цікавий — світ інтелекту, творчості, світ майбутнього.

Сьогодні команди отримали шанс зіграти з іншими на телевізійному майданчику обласного телебачення, де з нового року проходитимуть зйомки нового сезону інтелектуальних ігор.

Якщо Ви вважаєте себе інтелектуалом, або бажаєте ним стати, — приєднуйтесь до інтелектуального руху молоді Миколаївщини! Якщо Ви поважаєте інтелектуальні ігри, але ще не готові грати у команді — рекомендуємо цікавий сайт http://intelekter.org.ua/

Бажаємо всім інтелектуальної насолоди!

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.