Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Бібліотекарки ОБЮ — сертифіковані молодіжні працівниці

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

10 січня в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулось урочисте засідання Молодіжної ради, на якому було вручено сертифікати про проходження базового тренінгу “Молодіжний працівник”. Серед випускників програми — фахівчині  обласної бібліотеки для юнацтва Владлена Смолинська, Олександра Бережна і Валентина Гавришко.

Навчальну програму “Молодіжний працівник” реалізує управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації. Її учасники: лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Програма навчання, що складалась із трьох модулів: “Молодіжна політика і молодіжна робота”, “Громада і молодіжна робота в громаді”, “Компетенції молодіжного працівника” — проводилась з метою підвищення кваліфікації осіб, що працюють у молодіжній сфері задля впровадження та реалізації молодіжної політики на регіональному та всеукраїнському рівнях в умовах децентралізації.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.