Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Лютнева профмайстерня для бібліотекарів Миколаївщини

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

16 лютого відбулася перша з запланованих у 2022 році онлайнових профмайстерень для працівників бібліотек територіальних громад Миколаївщини, організована фахівцями науково-методичного відділу МОБЮ.

Завідувачка НМВ Ірина Володимирівна Бринкіс анонсувала основні теми заходу – функціонування бібліотек в сучасних реаліях та вимоги до професійної компетенції бібліотечних працівників, а також представила запрошених спікерів.

Першою до слова була запрошена Ірина Сергіївна Холодулькіна, викладач Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв, яка інформувала про умови вступу на денну і заочну форми навчання на спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», вказала на деякі нововведення (як то реєстрація у електронному кабінеті вступників), відповіла на запитання присутніх щодо кількості бюджетних місць і можливості проведення онлайнових профорієнтаційних заходів для школярів з області.

Мельник Юлія Ігорівна, завідувачка відділу «Інклюзивний читальний зал» Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича, розповіла учасникам онлайн-зустрічі про досвід роботи з інтеграції дітей та молоді з особливими освітніми потребами в умовах бібліотечного обслуговування.

Учасники профмайстерні подякували організаторам і відзначили інформаційну насиченість заходу.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.