Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Клуб «Імпульс» із «Приємними спогадами» знову в бібліотеці!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

10 грудня 2022 року фотоклуб «Імпульс» вперше від початку повномасштабного вторгнення зібрав фотомитців у стінах Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва.

І старожили клубу, і дебютанти були раді зустрічі, спілкувалися, обмінювалися досвідами, ділились творчими планами. Імпульсовець зі стажем, фотохудожник, журналіст і мандрівник Ігор Єрмолаєв розповів про цікаві фотоапарати, один з яких його дід привіз трофеєм з Першої світової війни, а другий він сам знайшов кілька років тому в Адріатичному морі. За чашкою чаю згадали фотопленери, численні виставки і обговорили творчі плани клубу на наступний рік.

Аби в приємні спогади поринули не лише члени клубу «Імпульс», а й поціновувачі фотомистецтва і всі охочі городяни, у Молодіжному просторі бібліотеки було відкрито виставку з промовистою назвою «Приємні спогади», яка вмістила світлини з попередніх виставок.

Наступну виставку, присвячену зимовим святам, заплановано відкрити наприкінці року. А поки що запрошуємо всіх відвідати Молодіжний простір ОБЮ (Велика Морська, 92) і насолодитися приємними миттєвостями, зупиненими в кадрі. Виставку можна відвідати в час роботи бібліотеки. Вхід вільний.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.