Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Інтерактивний театралізований захід «Українці без бар’єрів»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 травня в Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся інтерактивний театралізований захід «Українці без бар’єрів». Організатори заходу — Благодійний фонд «Індиго» спільно з МОБЮ, за підтримки управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації.

 Важливим аспектом державної політики України є безбар’єрність: формування суспільства, у якому кожна людина може отримати вільний доступ до будь-якої сфери життя. У квітні 2021 року була прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору, яка була розроблена в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» і на виконання Указу Президента України. Стратегія розрахована до 2030 року і передбачає усунення бар’єрів у шести основних напрямках: фізичний, суспільний (громадянський), економічний, освітній, цифровий, інформаційний.

Враховуючи вищезазначене сьогодні видається таким необхідним звертати увагу суспільства на новий напрямок у державній політиці більш активно, залучаючи до співпраці фахівців різних сфер діяльності для більш якісної реалізації заходів і ініціатив, спрямованих на формування безбар’єрного суспільства. Зокрема європейський досвід доводить, що творчі методи є більш дієвими у порівнянні з лекційними формами: театралізація як найкращий спосіб впливу на суспільство дозволяє ефективніше представити проблеми вразливих, дискримінованих категорій людей у дрібних деталях і нюансах, залучаючи глядачів до осмислення теми шляхом спостерігання та співпереживання героям на сцені, що страждають від численних бар’єрів.

В театралізованому заході взяли участь артисти Сергій Попов, Володимир Голубцов, Віра Фісун, Людмила Зінов’єва, Катерина Бріжата, Олена Безгінова. Присутнім були представлені уривки з різних п’єс сучасної драматургії, присвячених темі бар’єрів у суспільстві. Глядачі мали унікальну можливість взяти участь у дійстві, щоб якомога краще зрозуміти проблему бар’єрів у нашому житті.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.