Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Free-time: екологічний рейв у бібліотеці

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

2 серпня юні й дорослі учасники програми арттерапії, активного та цікавого дозвілля “Free-time” завітали до бібліотеки на екологічний рейв.

Бібліотекарка Анна разом із дітьми з’ясовували, як погана екологія впливає на життя людей, говорили про актуальні екологічну проблеми сучасності – засміченість. Разом міркували, яке сміття придатне до переробки, а яким вживаним речам можна дати нове життя. Хлопчаки і дівчатка відгадували загадки, відповідали на запитання вікторини, переглянули мультик, а потім із задоволенням взяли участь у майстер-класі. Цього разу майстрували паперові гаманці у техніці оригамі.

Далі була традиційна книжкова раптівка, під час якої разом читали книжку Стейсі Макеналті “Земля. Мої перші 4,54 мільярда років”. Із цього прекрасно ілюстрованого і пізнавального видання діти дізналися коротку історію нашої планети і зрозуміли, чому її треба берегти.

Звичайно, потанцювали і пригостилися смаколиками. А ще ділились враженнями, спілкувались і домовлялись про нову зустріч — за тиждень в бібліотеці на Великій Морській, 92. Приходьте і ви! У нас завжди цікаво і весело. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.