25.10.2023 15:46
24 жовтня відбувся черговий воркшоп з циклу “Опануй новітні технології” для учнів 6 класу Миколаївського ліцею “Академія дитячої творчості”.
Разом із бібліотекаркою Владою Смолинською школярі вивчали основи цифрової грамотності, вкотре закріпили знання про свої права і обов'язки в інтернеті. Ведуча акцентувала на можливих небезпеках, підкреслила, що в умовах війни серйозною загрозою стали фейки. Поговорили про ознаки фейкових новин, а ще дізнались, які сім запитань допоможуть розпізнати неправдиву інформацію.
Влада порекомендувала додатково проштудіювати посібник “The Web We Want” і пройти симулятор “Онлайн-безпека для підлітків”, щоб дізнатися, як створити безпечний пароль і захистити свою приватність у мережі.
< Попередня | Наступна > |
---|