Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Молоді — про гендерно зумовлене насильство

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 листопада в обласній бібліотеці для юнацтва для старшокласників гімназії №35 і студентів Миколаївського фахового коледжу економіки та харчових технологій відбувся захід з протидії та запобігання гендерно зумовленому насильству, організований у співпраці з організацією “Міжнародний медичний корпус” (International Medikal Corps).

Спікерка, представниця ММК пані Христина, дала визначення поняттю  “гендер”, на конкретних прикладах пояснила, що таке гендерні стереотипи та штампи, які унормовані в нашому суспільстві. Присутня молодь активно обмінювалися думками щодо того, як ці стереотипи можуть впливати на розвиток особистості та обмежувати можливості індивіда.

Окрема увага була приділена гендерно зумовленому насильству. Говорили про види насильства, причини його виникнення і способи підтримки людей, які пережили ГЗН. Через відкрите обговорення видів насильства, учасники отримали можливість розуміти ширший контекст проблеми та виявляти можливості для попередження і боротьби з гендерно зумовленим насильством. Подібні заходи сприяють підвищенню освіченості та формуванню відповідального ставлення до гендерних питань серед учнів та молоді.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.