Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Free-time: зростаємо гідними і вільними

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 листопада юні учасники програми арттерапії, активного та цікавого дозвілля “Free-time” завітали до бібліотеки, щоб взяти участь в історичному калейдоскопі “За честь, за долю, за українську волю”.

Діти дізнались про історію Дня Гідності та Свободи, переглянувши однойменне відео. Бібліотекарки пояснили значення понять “гідність”, “свобода”, “патріотизм”. Хлопчаки і дівчатка активно змагались у вікторині “Україно, ти моя єдина!”, залюбки відгадували загадки про Україну, грали в ігри та лото, виготовили листівку побажань “Я бажаю тобі…”.

Патріотичні почуття дітям простіше та правильніше прищеплювати через творчість. Що й підтвердили наші учасники, радо взявши участь в майстер-класі. Разом із бібліотекаркою Іриною створювали патріотичну аплікацію. А поки майстрували, слухали про книжки. Бібліотекарка Олена рекомендувала цікаву, гарно ілюстровану підбірку книжок про історію України, видатних українців, про наших звитяжних захисників.

Потім пригощалися смаколиками, чаювали, спілкувались і домовлялись про наступну зустріч в улюбленій бібліотеці. Чекаємо всіх! Буде цікаво і весело!

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner

Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.