Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Вечір-реквієм в пам'ять жертв Голодомору

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

24 листопада, напередодні Дня пам'яті жертв Голодомору, в обласну бібліотеку для юнацтва на вечір-реквієм завітали шестикласники Миколаївської гімназії №35. Запрошена гостя заходу – українська письменниця, голова МОО НСПУ Віра Марущак, яка нині перебуває в Німеччині.

Разом із бібліотекаркою Олександрою Бережною гімназисти згадали страшні події – Голодомор 1932-33 рр., штучні голоди 1921-1923 і 1946-1947 років, міркували про причини, вжахалися наслідків. Про багаторічне замовчування, приховування тодішньою владою і заборону висвітлення тих подій розповіла Віра Марущак. Письменниця читала своє оповідання «Сухарик» про голодне жахіття, яке довелося пережити не лише дорослим, а й дітям. У школярів було багато запитань до авторки, зав’язався діалог, продовженням якого стало перше публічне читання власних віршів – своє творчістю поділились Діана Паша і Анна Чушкіна.

Глибину своїх почуттів, роздуми про те, як пов’язані минуле і сьогодення, безмежну вдячність захисникам, які нині борються, щоб нас захистити і не допустити більше таких трагедій в Україні, вплітали хлопці й дівчата в браслети і обереги. Адже оберіг, зроблений своїми руками, має велику захисну силу. Тож, хай вони захистять наших воїнів. Дякуємо. Пам’ятаємо.
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.