Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Новинки з видавничої скриньки від MAL'OPUS

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

16 квітня про книжкові новинки видавництва “Мальопус” під час онлайн-спілкування з учнівською молоддю, читачами і бібліотекарями з різних куточків Миколаївщини розповів співзасновник та генеральний директор Дмитро Данилюк.

Модераторка заходу Олександра Бережна розповіла, що українське видавництво “Мальопус” починало свій шлях із коміксів Marvel, а сьогодні займається ще й артбуками, мангами, художніми книжками і тематичними кулінарними виданнями. Дмитро Данилюк додав цікавих фактів про початки діяльності видавництва, його розвиток і випуск нових книг під час повномасштабного вторгнення. Все розпочалося з ідеї створення книжкового магазину, яку він планував реалізувати разом із другом. Однак їхні плани різнилися, в кінцевому результаті вирішили заснувати видавництво “Мальопус”. Першими буди видані комікси “Рукавиця Нескінченності” та “Дедпул проти Таноса”. Ці видання користувалися популярністю, адже співпали з виходом останнього фільму з кіновсесвіту Marvel. Дмитро зауважив, що наразі комікси від Marvel не користуються такою популярністю, як раніше. Сучасні підлітки більше звертають увагу на японську мангу, тому в 2023 році видавництво випустило свою першу мангу.

Присутні дізналися, що нині “Мальопус” має декілька цікавих проєктів з манги, серед яких “Самітниця-рокерка!”, “Шлях домогосподаря”, “Я стала лиходійкою, тому приборкаю фінального боса”, “Темний дворецький” тощо. Дмитро підкреслив, що великим попитом користуються також артбуки і кулінарні книги, створені на основі відомих фільмів і серіалів.

Дмитро Данилюк розповів про виклики, з якими зіткнулося видавництво “Мальопус” з початком повномасштабної війни. Втім, попри складну ситуацію, інтерес до українського контенту зріс, і видавництво продовжує працювати, докладаючи зусиль, щоб не зупиняти свою діяльність і забезпечувати читачів цікавими книгами українською мовою.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.