Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти “Європейська світлиця”: відкриття Сезону Німеччини

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

15 березня у бібліотеці в рамках культурно-освітньої програми “Європейська світлиця” відбулося відкриття Сезону Німеччини, яка серед інших п'яти була засновницею Європейського Союзу. Німеччину та Україну уже багато років пов'язують тісні двосторонні стосунки. Німеччина є важливим і надійним торговельним партнером України, а також одним із найбільших інвесторів.

Країнознавчий екскурс «Відкриті кордони, єдиний народ» був насичений цікавою інформацією. Студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв ознайомилися з бурхливою і суперечливою історією Німеччини, її державними символами, політичними діячами, яскравими досягненнями у спорті.

Німеччина є високорозвиненою державою. Столиця країни — Берлін — є важливим інформаційним, культурним та науковим центром Європи, а також  найбільшим за кількістю мешканців й площею містом Німеччини, і другим містом Європейського Союзу після Лондону.

Багатогранність культури підтверджується шаленим розвитком музеїв, сценічних майданчиків, приватних театрів, що роблять Німеччину важливою театральною країною. У літературній подорожі “Ритми пера” бібліотекарі  ознайомили студентів з творчістю видатних представників німецької літератури, а саме: Гете, Шиллер, Томас Манн, Еріх Марія Ремарк, Генріх Белль. Сьогодні німецька література вирізняється наявністю таких яскравих імен, як Марсель Бейєр, Дурс Грюнбайн, Уве Кольбе, Томас Клинг.

Для кращого сприйняття інформації розповіді бібліотекарів супроводжувалися електронним слайд-шоу. А завершився країнознавчий екскурс оглядом книжкової виставки “Європейська свідомість молоді України”. Студенти отримали бібліотечні закладки “Відкриті кордони, єдиний народ” з коротенькою інформацією про цю країну.

Сезон Німеччини відкрито. Якщо вас цікавить ця країна, протягом першого півріччя ви можете завітати до нашої бібліотеки на модну тусовку, кулінарне шоу, літературне паті, автомобільну та арт- подорожі. На вас чекають і книжкові виставки: “Німеччина: історична спадщина і сучасність”, “Витоки та надбання німецького мистецтва”, “Німецький мрійник Йоганн Гете”, “Музичні генії Німеччини”. А незабаром на нашому сайті у категорії Інформаційно-ресурсний центр для молоді ви зможете познайомитись з віртуальними книжковими виставками “Штурм і натиск: культура Німеччини” і “Німеччина літературна”.
Комментарии (1)
1 17.03.2011 20:31
очень интересные мероприятия. Девчонки-библиотекари молодцы, столько интересного и познавательного рассказывают)))))

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.