Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Ми вітаємо всіх з Днем знань!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Дорогі друзі! Вітаємо вас із чудовим хвилюючим святом — Днем знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи. А цього року цей день став особливим ще й тому, що 2011 рік — ювілейний для України, яка відзначає 20-річчя незалежності. До цієї дати була виготовлена ювілейна медаль «20 років незалежності України», якою були нагороджені громадяни, що зробили значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету, економічний розвиток держави та зміцнення міжнародного авторитету України.


 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні пролунав перший дзвоник і в навчальних закладах Миколаєва. Привітали молодь і бібліотекарі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва, де під гаслом «Книга є Альфа і Омега усякого знання, початок початку кожної науки» (С. Цвейг) відбувся День інформації “Часопис ХХІ століття”. Юні миколаївці познайомились з книжковими виставками, взяли участь в баннер-квілті “Что Вы предпоЧИТАЕТЕ?”, у вікторині «Україна, краю мій чудовий». Для нових читачів проведено екскурсію “реальною” бібліотекою і віртуальною — бібліотечним сайтом.

В бібліотеці і в навчальних закладах міста проведено урок державності «Моя Україна — вільна держава». Працівники бібліотеки акцентували увагу молоді, що вони живуть в нові часи, перед ними стоять нові завдання і нові вимоги. То ж своїми знаннями, працею, здобутками, своїми досягненнями мають реформувати і прославляти Україну. Бути гідними своїх предків, берегти волю і незалежність України, поважати свій народ і його традиції. Хлопці і дівчата з цікавістю слухали про героїв-лицарів, які відстоюючи рубежі Батьківщини, примушували здригатися татарських ханів, спопеляли фортеці султанів, громили полки інших загарбників, воювали за незалежність нашої держави. А учні 8-А класу Гуманітарної гімназії № 2 прийняли активну участь у проведенні заходу, підготувавши під керівництвом вчителя Рибіної Світлани Федорівни електронну презентацію, насичену цікавими фактами історії та сьогодення України.


Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо навчатися з натхненням, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.