Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Фестиваль молодіжної книги “Спокуси книжкової весни”

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

3 квітня у Будинку творчості дітей і юнацтва м. Снігурівка в рамках урочистого закриття обласного Тижня дитячої та юнацької книги відбувся Фестиваль молодіжної книги “Спокуси книжкової весни” під девізом “Молодь об'єднає книга”, організаторами якого стали Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва і Снігурівська центральна районна бібліотека.

У фойє розмістилися: книжковий ярмарок (миколаївські видавництва “Гудим” і “Іліон”), Консультаційне бюро з молодіжних питань (Русанова Н.Г. з Центру зайнятості, Шумовська О.М. з Головного управління юстиції у Миколаївській області, Коколова Н.О. з Обласної ради профспілок), фотовиставка Ігора Єрмолаєва “Фарби світу”, виставка робіт молоді Миколаївщини, наданих у 2008р. на Всеукраїнський конкурс “Легенди рідного краю”, презентаційні виставки бібліотек, виставка малюнків юного покоління Снігурівщини “Світ Гоголя очима дітей”, стенд “Топ-10 найпопулярніших книг 2008р.”, які обрали молоді читачі обласної бібліотеки для юнацтва.

На сцені Будинку творчості виступили з концертною програмою Олександр Сичьов, студенти Миколаївського державного вищого училища культури: хореографічні колективи, естрадні виконавці. Учні Кобзарцівської школи і члени громадської організації “Юна гвардія” (художній керівник Л.Кобилянська, депутат обласної ради) до 200-річчя М.Гоголя підготували театралізовані сценки за творами письменника. Зі сцени з молоддю Снігурівщини спілкувалися: В'ячеслав Качурин з власними віршами і піснями під гитару, Віра Марущак з презентацією своєї нової книги “Галка, Цезар, Новий рік”, фотохудожник Ігор Єрмолаєв з електронною презентацією своїх останніх подорожей світом.

Було оголошено декілька літературних конкурсів: Тетяна Чистякова, координатор Молодіжного муніципалітету м.Миколаєва закликала присутніх взяти участь у наповненні другої збірки віршів молоді Миколаївщини “Поетичний коктейль” (перша збірка, до якої ввійшли твори 70 молодих миколаївців, нещодавно була презентована у Миколаївському університеті кораблебудування), В.Качурин нагадав про конкурс “Золота арфа”, Ірина Гудим і Наталія Іванова оголосили про ІІІ обласний конкурс “Легенди рідного краю”, за результатами якого буде надрукована збірка робіт переможців.

Під час Фестивалю була презентована “Золота книга найкращих юних читачів Миколаївщини”, першу сторінку якої присвячено Дмитру Дирді, учню 10 класу Євгенівської зош Снігурівського району. Грамотами і подарунками були нагороджені переможці конкурсу малюнку за творами М.Гоголя “Мій улюблений герой”, читацького конкурсу “Читати — престижно!”. Сільські бібліотеки Снігурівського району отримали в подарунок книги від Миколаївської міської молодіжної громадської організації “Молода гвардія” і Руської національної громади “Русич”.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.