Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Генеральне прибирання в рідному місті

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

В суботу, 15 вересня, парк Перемоги готувався до святкування Дня міста та 75-річчя Миколаївської області. Організатори акції — Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго», комісія «Спорт та навколишнє середовище» регіонального відділення Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, за підтримки управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації. Матеріальну підтримку акції здійснював Департамент житлово-комунального господарства виконкому міської ради.

subbitnik_1 subbitnik_2 subbitnik_3 subbitnik_4

 

 

 

 

 

 

 

З великим ентузіазмом, в атмосфері дружньої підтримки та співпраці молодь та підлітки, волонтери, спортсмени і бібліотекарі прибирали опале листя та сміття. Найбільш активними були вихованці та тренери спортивних шкіл Миколаєва на чолі з начальником управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Олександром Садовським. І результат — зібрано понад 600 пакетів сміття! “Ми, як свідомі громадяни, не могли залишитися осторонь актуальної проблеми нашого міста. Для нас така діяльність є систематичною, оскільки проблема забруднення навколишнього середовища сягає не тільки міських, але і загальноукраїнських масштабів”, — зазначив Ілля Кваша, срібний призер Олімпійських ігор у Пекіні, член комісії «Спорт та навколишнє середовище» регіонального відділення НОК України в Миколаївській області.

За словами координатора акції і одного із організаторів, голови правління Миколаївського обласного благодійного фонду «Індиго», члена комісії «Спорт та навколишнє середовище» НОК України Ольги Криницької, заходи з прибирання та благоустрою рідного міста вже стали традиційними у діяльності фонду «Індиго». Цього року це вже третій суботник, а в жовтні планується проведення комплексних заходів до Міжнародного дня Чорного моря.

Заступник начальника управління охорони навколишнього природного середовища департаменту ЖКГ, член комісії «Спорт та навколишнє середовище» регіонального відділення НОК України в Миколаївській області Володимир Корчагов впевнений, що такі акції, які колись називалися суботниками, мають на меті не тільки збір сміття на певній території, а, перш за все, сприяють вихованню у молоді екологічної культури і відповідальності, любові до рідного міста. І не тільки в теорії, а і на практиці, адже підростаюче покоління залучається до конкретних заходів зі збереження природної чистоти навколишнього середовища.

subbitnik_1 subbitnik_2 subbitnik_3 subbitnik_4 subbitnik_5 subbitnik_6 subbitnik_7 subbitnik_8 subbitnik_9  

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.