Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Первомайська дитяча школа мистецтв презентує нову виставку

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

12 жовтня в бібліотеці відкрилася художня виставка “Перетворення мрії: мій мальовничий край”, присвячена 75-й річниці утворення Миколаївської області. В експозиції представлено 31 роботу 17 учнів школи та 5 робіт їх викладача — Галини Володимирівни Білоус, завідуючої відділом образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв м. Первомайська. Захід організовано в рамках бібліотечної цільової програми «Шукаємо таланти».


Юні учасники виставки — Таня Бондарук, Катя Бренгач, Настя Бутук, Даша Гоцуляк, Богдана Гульгорова, Ліза Давидова, Даша Дороднова, Надя Заболотна, Олеся Коваль, Юля Кульчинська, Ігор Микитенко, Женя Сичова, Діана Славич, Олег Стоянов, Настя Чередник, Валя Шкітіна, Таня Якименко. Більшість з них приїхали з Первомайська на презентацію в Миколаїв разом зі своїм керівником. Галина Білоус — викладач вищої категорії, переможець обласного конкурсу «Вчитель року-2006».


Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва (директор — Наталія Вікторівна Ткаченко) і Первомайська дитяча школа мистецтв (директор — Васильєва Олена Василівна) — соціальні партнери вже протягом трьох років. За цей час в бібліотеці були організовані виставка “Барви натхнення: живопис Галини Білоус”, яка відбулася як своєрідний майстер-клас педагога-митця (2010р.); виставка робіт учнів класу Г. Білоус “Доторкнися до краси” (2011р.). Незважаючи на “юний вік” (відкрита у 1991 році), Первомайська дитяча школа мистецтв добре відома мешканцям Первомайська і Миколаївської області своєю діяльністю. Педагоги і учні постійно беруть участь у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Викладачі Первомайської дитячої школи мистецтв свої сили та вміння віддають дітям: навчають любити і розуміти прекрасне не лише в мистецтві, але і в житті, створюють сприятливі умови для прояву їх таланту і здібностей, творчого, інтелектуального і духовного розвитку.


В обласній бібліотеці майстер-класи для юних первомайських художників провели чудові небайдужі особистості, ентузіасти і професіонали Ольга Дмитрівна Турченко, Сергій Володимирович Пантелейчук та Інна Олегівна Мяло. Ольга Турченко — викладач дитячої школи мистецтв № 2 м. Миколаєва. Сергій Пантелейчук — член Спілки театральних діячів України, художник-бутафор Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру, художник-постановник багатьох спектаклів, викладач; багато часу приділяє творчій пошуковій роботі з реконструкції образу В. П. Скаржинського, розробці присвячених йому медалі, пам'ятника. Інна Мяло — член Спілки дизайнерів України, Національної спілки художників України, керівник дитячої ізостудії при Будинку художника; на її рахунку біля 30 персональних виставок, срібна медаль Виставки досягнень народного господарства СССР 1987р. у Москві, її роботи знаходяться в музеях Миколаєва і приватних колекціях Росії, Голландії, Франції, Італії, Іспанії, Германії, США. Цінними були поради Інни Олегівни щодо виходу юних первомайців “на велику арену”, участі у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, проектах, в яких діти з її студії неодноразово ставали лауреатами.


Жадібно накинулися юні художники на багатющий фонд відділу мистецтв і краєзнавства нашої бібліотеки, з яким їх познайомила бібліотекар Оксана Криловська: це і альбоми, і підручники з різних видів мистецтва, і популярні видання з рукоділля, компакт диски і журнали... А після чаювання несподіваним і дуже приємним подарунком для гостей із Первомайська стала організована Сергієм Володимировичем екскурсія до Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру і запрошення на спектакль.

Виставка “Перетворення мрії: мій мальовничий край” буде експонуватися у бібліотеці до 1 грудня.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.