Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Святкуємо, але працюємо: режим обслуговування з 30 грудня по 11 січня

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Бібліотека не працює:

31 грудня — санітарний день (перенесено з 6 січня);
1, 2 січня — святковий і вихідний дні;
7 січня — святковий день;
9 січня — вихідний день.

Бібліотека обслуговує користувачів:

28-30 грудня у звичному режимі — з 10.00 до 18.00;
3 січня — з 10.00 до 17.00;
4, 5 січня у звичному режимі — з 10.00 до 18.00;
6 січня — з 10.00 до 17.00 (передсвятковий день);
8, 10 січня — з 10.00 до 17.00;
з 11 січня — у звичному режимі.
    
Від щирого серця вітаємо всіх з наступаючими святами Нового року та Різдва Христового! Бажаємо всім нашим користувачам (в тому числі і “віртуальним”), колегам, соціальним партнерам, друзям: нехай на новорічні і різдвяні свята на півдні і півночі, на сході і заході срібляста пороша запорошить будь-які лихо і біду; хай всі зимові вечори в нашому спільному домі Україні будуть казковими, сповненими сімейного затишку та Божої благодаті; нехай ці свята — вісники оновлення, мрій і сподівань — принесуть всім мир і злагоду,  справедливість і впевненість у завтрашньому дні, добро і радість, натхнення і достаток; нехай надія окриляє, а доля береже.

Даруймо друг другу увагу і турботу, любов і тепло наших сердець! Бажаємо всім нам віри в себе і в процвітання нашої країни!

Ми трохи віримо в гороскопи (коли вони позитивні!), тому поцікавилися, що чекає на нашу бібліотеку в Новому році (“народилася” 15 грудня 1977 року, тобто у рік Змії під знаком Стрільця). Не забуваймо, що Рік Вогняної Мавпи за східним календарем розпочнеться не з 1 січня, а в ніч з 7 на 8 лютого 2016 року.

Змії у 2016 році будь-яка ситуація може принести як перемогу, так і поразку. Протягом всього періоду хороші події будуть змінюватися поганими, але серйозних конфліктних ситуацій виникати не повинно. Більш того, вирішення проблем буде швидким і легким, головне — вчасно прийняти вірне рішення. А щоб воно було дійсно вірним, не варто покладатися тільки на себе, бажано порадитеся з друзями, подивитися на ситуацію під іншим кутом зору, а для цього зайнятися філософією і навчитися аналізувати. Рік сприятливий для реалізації нових ідей в мистецтві і творчості. Мудра Змія зможе запропонувати багато нових ідей і сама завзято візьметься за їх реалізацію: всі поставлені завдання будуть легко вирішуватися і можуть привести на вершину успіху. Але Змії слід пам'ятати — досягти успіху можна тільки в колективі: індивідуальні проекти в цей період навряд чи реалізуються, а ось колективні приведуть до беззастережної перемоги.

До речі, у рік Змії народилися Грета Гарбо, Жаклін Кеннеді, Одрі Хепберн, Кім Бесінджер, а також Пабло Пікассо і Тоні Блер, і навіть Альфред Нобель!

Стрільцю зірки обіцяють у 2016 році зміни, іноді глобального характеру, але його цим не здивуєш, оскільки попередній рік теж їх цим радував. Свій внутрішній світ Стрілець повністю перебудує, підвищиться самооцінка і стане більше впевненості: ці якості допоможуть у різних важких ситуаціях.  Стрільцю у наступному році випаде кілька шансів поліпшити своє майбутнє, але ці шанси необхідно розглянути і скористатися ними. Зірки не розташовують до того, щоб поспіхом братися за якусь нову справу. Навпаки, слід все робити повільно, ретельно продумувати і писати чіткий план, — тільки тоді успіх гарантований. Не бійтеся експериментувати, але робіть це продумано. 2016 рік — гарний час робити заділ на майбутнє.

До речі, під знаком Стрільця народилися Лопе де Вега, Джонатан Свіфт, Олександр Солженіцин, Стівен Спілберг, Едіт Піаф, Патрісія Каас.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.