Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Запрошуємо на зустріч із автором роману “Іловайськ” Євгеном Положієм

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - АфішаВ рамках всеукраїнського туру письменника і журналіста Євгена Положія 12 квітня о 14 годині в Миколаївcькій обласній бібліотеці для юнацтва (вул. Велика Морська, 92) відбудеться презентація роману “Іловайськ”, який вийшов у видавництві “Фоліо” в річницю трагічних подій “Іловайського котла”. Учасники зустрічі з автором матимуть змогу придбати книжку та отримати автограф .


Книга — не результат журналістських розслідувань автора, але в її основі — розповіді майже 100 очевидців трагічних подій. “Один рік — занадто короткий термін, щоб достеменно розібратися в причинах Іловайського котла. Однак 365 днів достатньо для того, щоб записати та переказати історії солдат та офіцерів, що вижили...”. На 22-му Форумі видавців у Львові (2015р.) роман отримав Диплом у номінації “Найкраща книга про війну”.

Організатор — Херсонська міська молодіжна громадська організація “Вільне місто”. Партнери заходів в Миколаєві — Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва та Миколаївський обласний благодійний фонд “Індиго”.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.