Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Анонс заходів у квітні 2018 року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у квітні:

2 квітня — урок толерантності “Відкрийте серце для “людей дощу” до Всесвітнього дня поширення інформації про проблему аутизму / цикл заходів “Мобільна інформація”

3 квітня — літературна світлиця “Будівничий соборів наших душ” до 100-річчя Олеся Гончара


3 квітня — навчальний онлайн-турнір “Вчимо українську!”

5 квітня — навчальний онлайн-турнір “Я — юний виборець”

5 квітня — інтерактивний етнотурнір “Весняні народні свята”

5 квітня — профілактичний тренінг “Не стань жертвою торгівлі людьми!”

11 квітня — етно-мандрівка “Озвались дзвони Великодні!”

12 квітня — пізнавальний онлайн-турнір “Миколаївщина: туристичний путівник”

13 квітня — навчальний тренінг “Чат: особливості спілкування” / Школа комп'ютерного бійця “Рівні можливості для всіх”

17 квітня — інтерактивне щеплення “Живи безпечно в реалі і віртуалі”

18 квітня — тренінг “Принципи працевлаштування та ефективний пошук роботи”

19 квітня — краєзнавчий foot-квест “Сакральний центр “Адміралтейський” до Дня пам’яток історії та культури, Міжнародного дня пам’яток та історичних місць / цикл “Історичний Миколаїв”

23 квітня — літературний дайджест “Буденне життя провінціального містечка” до 85-річчя від дня народження А. Малярова / цикл заходів “Мобільна інформація”

24 квітня — бібліотечний квест “Миколаївщина багатонаціональна: події, постаті, факти” / акція “Великий марафон юних краєзнавців”

25 квітня — бібліотечна акція “Читають всі!” до Всесвітнього дня книг і авторського права (програму акції буде розміщено пізніше в афіші на сайті)

26 квітня — поетичне меню “Манго на сніданок від Анни Шередько” / літературний цикл “Народжене в Прибужжі слово”, в рамках XVI виставки місцевих видавництв “Миколаївська книга”

27 квітня — історичний дайджест “32 роки після Чорнобильської трагедії” до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф / цикл заходів “Мобільна інформація”

30 квітня — історично-порівняльний дайджест “Конституція УНР 1918 і Конституція України 2018” / цикл заходів “Мобільна інформація”


До уваги відвідувачів! Дати проведення заходів можуть змінюватися, тому попередньо зателефонуйте до бібліотеки за телефонами 37-62-33, 37-69-87 або 47-28-77.


Пропонуємо у квітні ознайомитися з виданнями, представленими на книжкових виставках в бібліотеці: “Іван Старов — перший архітектор Миколаєва” до 210-річчя від д.н., “Лауреати Нобелівської премії з літератури” , “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”, “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, “Про військовий обов'язок і військову службу”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Красота рятує світ: культурні надбання”. Нагадуємо, що у відділі “Інтернет-центр” ви можете скористатися електронними читанками, послухати або взяти з собою художні аудіокниги.


На сайті бібліотеки у квітні новинки, підготовлені фахівцями Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва новинки: віртуальна книжкова виставка до 100-річчя Олеся Гончара, віртуальний круїз вулицею Лягіна, а також новий ігромікс.

Звертаємо увагу, що 13 квітня — останній день подачі робіт на конкурс літературних інтерпретацій “Від автора — до читача, від читача — до автора”. Положення про конкурс з детальними умовами і вимогами дивись тут

Запрошуємо читачів нашої бібліотеки долучитися до всеукраїнського анкетування “Користувач бібліотеки-2018”: заповнити анкети (анонімно) можна у будь-якому відділі або надіслати заповнену анкету на e-mail Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript з поміткою в темі “Анкета”.

Завітати: вул. Велика Морська, 92
Працюємо: з 9 до 18 години, п'ятниця — з 9 до 17, неділя — з 10 до 17. Бібліотека не обслуговує користувачів щосуботи (вихідний), 4 квітня (санітарний день) і 8 квітня (святковий день).

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.