Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Анонс заходів у травні 2018 року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у травні:

3 травня — профілактичний тренінг “Булінг і кібербулінг: корисні правила і поради”
3 травня — урок толерантності “Як зробити світ доступним” до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів / цикл заходів “Мобільна інформація”
8 травня — урок толерантності “Щире пробачення — не зрада і не забуття” до Дня пам’яті та примирення  / цикл заходів “Мобільна інформація”
10 травня — інтерактивне щеплення “Живи безпечно в реалі і віртуалі”
15 травня — навчальний онлайн-турнір “Вчимо українську!”


з 14 по 20 травня — Дні Європи в Україні, а саме:
14 травня 15.00 — пізнавальний онлайн-турнір “Музеї країн ЄС: класичні і незвичні”
15 травня 14.00 — мистецькі мандрівки “Шедеври італійської архітектури”, “Екскурсія залами Лувру”
16 травня 15.00 — акція єднання “Моє європейське майбутнє!”: вікторини, конкурси, географічні батли, презентації інформаційних, освітніх, туристичних ресурсів
17 травня — бенефіс молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів”
17 травня 13.00-21.00 — щорічна культурно-мистецька акція “ніч в бібліотеці” “Іграшковий світ дитинства” до Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім'я діалогу та розвитку
 

21 травня — історично-правовий дайджест “Депортація у 20 ст., окупація у 21: життя без прав” до Дня боротьби за права кримськотатарського народу / цикл заходів “Мобільна інформація”
22 травня — історично-правовий дайджест “Коли політика стає злочинною” до Дня пам’яті жертв політичних репресій / цикл заходів “Мобільна інформація”
24 травня — тренінг “Дзвінки чи месенджери: що обирає молодь” / Школа комп'ютерного бійця “Рівні можливості для всіх”

До уваги відвідувачів! Дати проведення заходів можуть змінюватися, тому попередньо зателефонуйте до бібліотеки за телефонами (0512)37-62-33, 37-69-87 або 47-28-77.

Пропонуємо у травні ознайомитися з виданнями, представленими на книжкових виставках в бібліотеці: “Земна краса Михайла Озерного” до 75-річчя від д.н., “Пам'ятаймо загиблих, і солдат, і дітей...”, “Очманілі ручки”, “Що почитати: радить Влада і Громада”, “Родина і діти: зміни в законодавстві”,  “Лауреати Нобелівської премії з літератури” , “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, “Про військовий обов'язок і військову службу”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Красота рятує світ: культурні надбання”. Нагадуємо, що у відділі “Інтернет-центр” ви можете скористатися електронними читанками, послухати або взяти з собою художні аудіокниги.

На сайті бібліотеки у квітні новинки, підготовлені фахівцями Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва новинки: онлайн-вікторина за творами О. Гончара і поради читачам з циклу “Читай українське!”, а також новий ігромікс.

Звертаємо увагу, що конкурс літературних інтерпретацій “Від автора — до читача, від читача — до автора” продовжено, тому у кожного ще є шанс стати переможцем і отримати подарунки! Положення про конкурс з детальними умовами і вимогами дивись тут

Завітати: вул. Велика Морська, 92
Працюємо: з 9 до 18 години, п'ятниця — з 9 до 17, неділя — з 10 до 17. Бібліотека не обслуговує користувачів щосуботи (вихідний), 1 і 9 травня (святкові дні) і 2 травня (перша середа місяця, санітарний день).

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.