Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Анонс заходів у вересні 2018 року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Нагадуємо, термін подання робіт на обласний конкурс літературних інтерпретацій “Від автора — до читача, від читача — до автора” продовжено!До 14 вересня молодь Миколаївщини віком від 15 до 21 року (включно) може подати на конкурс заявку і свою інтерпретацію творів Томаса Майна Ріда,  Альбера Камю, Франца Кафки, Емілі Бронте, Жуля Верна, Джорджа Орвелла, Е. М. Ремарка, Террі Пратчетта, Жоржа Сіменона. Детальні умови участі і вимоги до конкурсних робіт дивись тут. Три переможці отримають дипломи і подарунки (1 місце — навушники, 2 — електричний чайник, 3 — комплект для художньої творчості).


Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у вересні:

6 вересня — інтерактивне щеплення “Живи безпечно в реалі і віртуалі”

12 вересня — пізнавальний онлайн-турнір “Миколаївщина: туристичний путівник”

13 вересня — екологічний дайджест “Greenpeace: збережемо природу, довкілля і мир“ до Дня народження міжнародної природоохоронної організації “Грінпіс” / цикл заходів “Мобільна інформація”

14 вересня — навчальний онлайн-турнір “Вчимо українську!”

18 вересня — профілактичний тренінг “Булінг і кібербулінг: корисні правила і поради” до Року реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!”

Тиждень заходів до Всеукраїнського дня бібліотек:

24 вересня — літературний дайджест “Де починались дороги і жила душа” до 95-річчя О. Сизоненка / цикл заходів “Мобільна інформація”

25 вересня — літературний вечір “Літописець долі українського народу” до 110-річчя В. Барки / програма “Барви українського слова”

26 вересня — День відкритих дверей “FREEspace” до Всеукраїнського дня бібліотек

26 вересня — літературний вечір з циклу “Народжене в Прибужжі слово”

27 вересня — краєзнавчий foot-квест “Старе місто: Лягіна — Фалєєвська” з циклу “Історичний Миколаїв”

27 вересня — пізнавальний дайджест “Друге життя книги в руках майстра” цикл заходів “Мобільна інформація”

28 вересня — навчальний тренінг “Слухай українське: знайомство з ресурсами інтернету” / Школа комп'ютерного бійця “Рівні можливості для всіх”

28 вересня — інформаційний дайджест “Азбука моралі від Василя Сухомлинського” / цикл заходів “Мобільна інформація”

До уваги відвідувачів! Дати проведення заходів можуть змінюватися, тому попередньо зателефонуйте до бібліотеки за телефонами (0512) 37-62-33, 37-69-87 або 47-28-77.

Пропонуємо у вересні ознайомитися з виданнями, представленими на книжкових виставках в бібліотеці: “Лауреати Національної премії України ім. Т. Шевченка в галузі літератури”, “Миколаївська книга: знак якості”, “Це щось новеньке!”, “Україна в огні 1917-1921 років: спроба державотворення”, “Німеччина: від знання культури до вивчення мови”, “Про військовий обов'язок і військову службу”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Красота рятує світ: культурні надбання”. Нагадуємо, що у відділі “Інтернет-центр” ви можете скористатися електронними читанками, послухати або взяти з собою художні аудіокниги.

На сайті бібліотеки у вересні новинки, підготовлені фахівцями Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва новинки: огляд надходжень до бібліотечного фонду періодичних видань за ІІІ квартал “Свіжа преса до ранкової кави”, веб-урок з циклу “Моє хобі — солоне тісто”, новий ігромікс.


Завітати: вул. Велика Морська, 92.
Звертаємо вашу увагу, що з 1 вересня бібліотека переходить з літнього на звичайний режим роботи (6 днів на тиждень). Працюємо: з 9 до 18 години, п'ятниця — з 9 до 17, неділя — з 10 до 17. Бібліотека не обслуговує користувачів щосуботи (вихідний), 5 вересня (санітарний день).

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.