Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Анонс заходів у квітні 2019 року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у квітні, який насичений найулюбленішими подіями молоді — це сутінки в бібліотеці, краєзнавчий foot-квест і презентації двох книжок.
2 квітня — кластер активних громадян “Інтерактивні платформи: участь громади в управлінні містом” в рамках  суспільно-політичного проекту “Молодіжна демократія” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”
4 квітня — літературний перформанс “Світоч письменства Вільям Шекспір в перекладах П. Куліша” до 200-річчя Куліша і 450-річчя Шекспіра / програма “Барви українського слова” (Чорноморський національний університет ім. Петра Могили)
4 квітня — практично-комунікаційний тренінг “Формула пошуку роботи: особистий PR” з циклу “Працевлаштування молоді”  / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

8 квітня — правова біржа “Адміністративні правопорушення: запобігання і відповідальність” з циклу “Закон і право”  / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”
9 квітня — сентиментальні мандри “Місто, яке ми втрачаємо: ч.2. Вулиця  Велика Морська” до 95-річчя Олександра Покосенка в рамках акції “Великий марафон юних краєзнавців” до 230-річчя заснування Миколаєва
9 квітня — віртуальний нон-стоп “Туристичний путівник Миколаївщиною” в рамках акції “Великий марафон юних краєзнавців” до 230-річчя заснування Миколаєва
9 квітня — інтелектуальні ігри “Що? Де? Коли?”  / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування” (Миколаївський національний університет ім. В. Сухомлинського)
10 квітня — освітньо-ігровий воркшоп “#МОЛОДЬ_іде_на_ВИБОРИ” в рамках  суспільно-політичного проекту “Молодіжна демократія” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”
11 квітня — практичний тренінг “Соціальні мережі: використовуй правильно” з циклу “Медіакультура” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”
11 квітня — інтерактивний тренінг “Моя безпека в медіапросторі” з циклу “Медіакультура” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”
16 квітня — смайл-зустріч “Веселкове розмаїття гумору” / програма “Милосердя” (школа-інтернат №3)
16 квітня — літературний тревел “Максим Кідрук — збирач пазликів інформації” до 35-річчя / програма “Барви українського слова”
16 квітня — тренінг “QR-код на кожен день” в рамках Школи комп'ютерного бійця “Рівні можливості для всіх” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”
18 квітня — віртуальна тертулія “Літературна днюха” до Всесвітнього дня книги та авторського права / програма “Територія читання”
18 квітня о 14.00 — меморіальна стратіграфія “Ю. С. Гребенников — понад півстоліття в археології” до Дня пам'яток історії та культури в рамках ХVІІ виставки місцевих видавництв “Миколаївська книга — 2019”
18 квітня — щорічна культурно-мистецька акція — сутінки в бібліотеці “Божевільний театр за шекспірівською логікою” до 455-річчя Вільяма Шекспіра і на відзначення Всесвітнього дня книги та авторського права
22 квітня о 13.00 — казкотерапія від Степана Чигінцева “Метасказки” в рамках ХVІІ виставки місцевих видавництв “Миколаївська книга — 2019”
23 квітня — освітня консоль “Державну мову знай!” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”
24 квітня о 12.00 — краєзнавчий foot-квест “Історичний Миколаїв: вулиця Адміральська” в рамках акції “Великий марафон юних краєзнавців” до 230-річчя заснування Миколаєва
25 квітня — літературна розвідка “Невідомі відомі письменники” / програма “Територія читання”

До уваги відвідувачів! Дати проведення заходів можуть змінюватися, тому попередньо зателефонуйте до бібліотеки за телефонами 37-62-33, 37-69-87, 47-28-77 або слідкуйте за афішею на нашому сайті.

Пропонуємо у квітні ознайомитися з книжковою виставкою-інсталяцією “Микола Гоголь: український фольклор в прозі” до 210-річчя письменника, а також виданнями, представленими на книжкових виставках “Дорога життя Надії Щедрової” до 75-річчя письменниці, “Миколаїв у живопису Олександра Покосенка” до 95-річчя художника, “Великдень: традиції святкування”.

На сайті бібліотеки на вас чекають підготовлені фахівцями Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва новинки: поради читачам з циклу “Читай українське!” за книгою “Повія” Панаса Мирного, новий ігромікс.

Звертаємо увагу, що протягом квітня в бібліотеці проводиться експрес-анкетування читачів “Що читає молодь”, заздалегідь вдячні за участь і змістовні відповіді.

Нагадуємо, що у відділі “Інтернет-центр” ви можете не тільки скористатися комп'ютерами, але й електронними читанками, послухати або взяти з собою художні аудіокниги, пограти в настільні ігри.

Завітати: вул. Велика Морська, 92
Працюємо: з 9 до 18 години, п'ятниця/неділя — з 10 до 17; субота — вихідний. 3 квітня — санітарний день (бібліотека не обслуговує користувачів).

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.