Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Анонс заходів у травні 2019 року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва запрошує на заходи у травні:

7 травня — комунікаційний тренінг “Тимбілдинг против булінгу” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

7 травня — урок пам’яті “Миколаївщина у Другій Світовій війні” до Дня пам'яті та примирення / програма “Духом сильна Україна”

12 травня — інтелектуальні ігри “Що? Де? Коли?” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

15 травня — практично-комунікаційний тренінг “Формула пошуку роботи: на що звертаємо увагу” з циклу “Працевлаштування” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”


16 травня — літературні паралелі “Історичні романи “Чорна рада” П. Куліша і “Лицарі Дикого поля” Ярослави Дегтяренко” до 200-річчя П. Куліша / програма “Барви українського слова”

16 травня — правова біржа “Особливості працевлаштування неповнолітніх” з циклу “Закон і право” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

14 травня — 17 травня — Дні Європи в Україні:

14 травня — студентський порадник “Європа: освіта, робота, відпочинок” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

15 травня — літературна розвідка “Невідомі відомі письменники” / програма “Територія читання”

16 травня — віртуальний нон-стоп “Путівник країнами Євросоюзу”

17 травня — пізнавальний онлайн-турнір “Музеї країн ЄС: класичні і незвичні”

21 травня — бенефіс молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

23 травня — діалог з героєм “Національний герой очима молоді” / програма “Духом сильна Україна”

27 травня — освітня консоль “Державну мову знай!” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

29 травня — тренінг “Інтернет-магазини: на що звертати увагу” / Школа комп'ютерного бійця “Рівні можливості для всіх”

30 травня — інтерактивний тренінг “Моя безпека в медіапросторі” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

До уваги відвідувачів! Дати проведення заходів можуть змінюватися, тому попередньо зателефонуйте до бібліотеки за телефонами 37-62-33, 37-69-87, 47-28-77 або слідкуйте за афішею на нашому сайті.

Пропонуємо у травні ознайомитися з виданнями, представленими на книжкових виставках в бібліотеці “Є мова — є нація”, “Перемога. Свята перемога!”.

На сайті бібліотеки на вас чекають підготовлені фахівцями Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва новинки: поради читачам з циклу “Читай українське!” за книгою “Повія” Панаса Мирного, віртуальний круїз “Від Тавричеської до Шевченка”, буктрейлер з циклу “Книга в кадрі” на дебютний роман австралійської письменниці Гізер Морріс “Татуювальник Аушвіцу”, новий ігромікс.

Нагадуємо, що у відділі “Інтернет-центр” ви можете не тільки скористатися комп'ютерами, але й електронними читанками, послухати або взяти з собою художні аудіокниги, пограти в настільні ігри.

Завітати: вул. Велика Морська, 92. Працюємо: з 9 до 18 години, п'ятниця/неділя — з 10 до 17; субота — вихідний. 1 і 9 травня — святкові дні, 8 травня - санітарний день (бібліотека не обслуговує користувачів).

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.