Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Анонс заходів у листопаді 2019 року

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва (вул. Велика Морська, 92) у листопаді працює з понеділка по четвер з 9 до 18 години, п'ятниця/неділя — з 10 до 17. Субота — вихідний. 6 листопада — санітарний день — бібліотека не обслуговує користувачів. Пропонуємо відвідати наступні події (дати проведення  можуть змінюватися, попередньо зателефонуйте 37-62-33, 37-69-87 або 47-28-77):

7 листопада — патріотична акція “Мова єднає націю” до Дня української писемності та мови / програма “Барви українського слова”


8 листопада — інтерактивний ігромікс “Українська мова — повсякденна і літературна” / програма “Барви українського слова”

10 листопада — освітня консоль “Державну мову знай!” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

12 листопада — літературно-просвітницький воркшоп “Самвидав — сам прочитав?: руйнуємо міфи” / програма “Територія читання”

13 листопада — літературний флешмоб “Чародій сміху” до 130-річчя Остапа Вишні / програма “Барви українського слова”

14 листопада — краєзнавча інтерактивна екскурсія “Юність і сучасність рідного міста: Миколаївський яхт-клуб” / програма “Про минуле в ім'я майбутнього”

14 листопада — віртуальний нон-стоп “Туристичний путівник Миколаївщиною” / програма “Про минуле в ім'я майбутнього”

15 листопада — тренінг “Комп'ютерне мистецтво та дизайн” / Школа комп'ютерного бійця “Рівні можливості для всіх”

19 листопада — літературний вечір “Народжене в Прибужжі слово” / програма “Про минуле в ім'я майбутнього”

20 листопада — інтегрований урок “Голодомор в Україні в документальних свідченнях, художній літературі і мистецтві” / патріотична програма “Духом сильна Україна”

21 листопада — інтегрований урок “Нескорені” до Дня свободи і гідності / патріотична програма “Духом сильна Україна”

26 листопада — бенефіс молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

26 листопада — практично-комунікаційний тренінг “Формула пошуку роботи: особистий PR” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

27 листопада — кластер активних громадян “Інтерактивні платформи: участь громади в управлінні містом” в рамках проекту “Молодіжна демократія” / Молодіжний простір SOS “Соціалізація. Освіта. Спілкування”

28 листопада — брейнстормінг “Чи читають читачі, або Інвентаризація компетенцій бібліотекарів і вчителів”: підведення підсумків бібліотечно-просвітницького проекту вивчення і промоції читання “Трикутник агентів змін: читацька компетенція бібліотекарів, вчителів, молоді” / програма “Територія читання”


Пропонуємо у листопаді ознайомитися з книжковими виставками “Шлях до свободи” до Дня свободи і гідності, “Сузір’я творчих муз” до 90-річчя літературного об'єднання “Стапель”, поетичною “Звучи, моя мово чарівна!”, інсталяцією-загадкою “Українська література: шукай найцікавіше!”, а також виданнями, представленими на постійно діючих виставках “Миколаївська книга: знак якості”, “Миколаївська земля — колиска літераторів-ювілярів”, “Це щось новеньке!”, “Книга місяця”, “Нові надходження: для навчання, саморозвитку і відпочинку”. На нашому сайті на вас чекають підготовлені фахівцями бібліотеки новинки: буктрейлер за творчістю Віри Марущак “Книга в кадрі” та ігромікси.


Нагадуємо, що у відділі “Інтернет-центр” ви можете не тільки скористатися комп'ютерами, але й електронними читанками, послухати або взяти додому художні аудіокниги, пограти в настільні ігри.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.