Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Оголошуємо fan-art-конкурс “Таємничі історії Рея Бредбері”!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

З 7 по 21 вересня 2020 року Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва проводить fan-art-конкурс “Таємничі історії Рея Бредбері” до 100-річчя від дня народження видатного фантаста.

Якщо ти фанат Р. Бредбері, вмієш малювати, товаришуєш з відео та фотокамерою, тоді запрошуємо спробувати власні сили. Ми чекаємо від тебе яскраві ілюстрації до книжок, малюнки із зображенням фрагментів творів, портрети самого Рея Бредбері, креативні світлини та арт-перфоманси: малюнки, комбіновані фото, буктрейлери, арти тощо. Щоб стати учасником, потрібно лише опублікувати свою роботу у Facebook під гештегами #таємничіісторіїРеяБредбері #МОБЮ.

Результати конкурсу можна буде дізнатися 25 вересня на сайті нашої бібліотеки та на офіційній сторінці у Facebook. Переможці гарантовано отримають приємні подарунки!

Улюблений серед бібліотекарів вислів унікального письменника-легенди: “Мене виростили бібліотеки. Я не вірю у коледжі та університети. Я вірю у бібліотеки...”.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:

RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner

Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.