Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша 23-27 червня запрошуємо на Книжковий Арсенал у Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва долучилася до спільного проєкту «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці», започаткованого цього року Міжнародним фестивалем «Книжковий Арсенал» та ВГО Українська бібліотечна асоціація. Ювілейний Х Міжнародний фестиваль проходиме 23-27 червня 2021 року не тільки у Києві, а й у всіх куточках нашої країни завдяки відкритим у бібліотеках посольствам “Книжкового Арсеналу”.

Програма “Книжкового Арсеналу” у Миколаївській обласній бібліотеці для юнацтва:

23 червня 11.00-13.00інформаційна сесія “Молодь ТІК: творча, інтелектуальна, креативна” за участю письменниць Олени Півненко, Анни Софіної, Ольги Свірської (смт. Березанка, вул. Центральна, 36, Березанська публічна бібліотека Березанської селищної ради)

23 червня 15.00-15.45вебінар “Нам не давали інструкції: Q&A про ментальне здоров’я для підлітків” за участю психотерапевта Олексія Карачинського в рамках спеціальної підліткової програми “Просто цікаво, що буде в кінці” (м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва)

24 червня 12.00-12.45стрім “Канон українських письменниць: давні та нові імена” з нагоди виходу книжки “Бунтарки: нові жінки і модерна нація” з історіями про українських письменниць ХІХ та першої половини ХХ століття, які змінювали літературу, роль жінки, країну (м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва)

24 червня 15.00-15.45стрім “Як їсти, пити та чути українською?” з нагоди виходу книжки “Чути українською” Ольги Дубчак про відмінності літературної і розмовної мови, чи просто перейти на українську мову в побуті, чи нормально говорити на суржику за участю авторки та Соні Сотник, ведучої ранкового шоу “Камтугеза” на Radio ROKS (м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва)

25 червня 12.30-13.15голосні читання творів Віри Марущак “Життєві історії” з ілюструванням оповідань, вікторинами (м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва або за сприятливих погодних умов сквер Манганарівський)

25 червня 13.30-14.30онлайн-дискусія “Постапокаліпсис сьогодні: виживання в новій реальності” за коміксами “Кода” Саймона Спаррієра і Матіаса Берґари, “Пташеня” Дарсі ван Полгіста й Ієна Бертрама, “Академія “Парасоля” Джерарда Вея і Габріеля Ба в рамках спеціальної підліткової програми “Просто цікаво, що буде в кінці” (м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 92, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва)

27 червня 18.00-20.00 — “Літературний weekend” від літературно-музичного об’єднання “Молодість у віршах” (м. Миколаїв, вул. Декабристів, 38/1, Rock Hata)

Вхід на всі заходи “Книжкового Арсеналу” вільний! 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.