Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Запрошуємо на онлайн-зустріч із Олександром Володарським!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

20 вересня о 12.30 відбудеться онлайн-зустріч із відомим письменником-гумористом, драматургом і сценаристом Олександром Володарським. Організатори — Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва і ГО “Миколаївське обласне єврейське національно-культурне товариство”.

Зіркові артисти естради смішили публіку за допомогою його творів. Він — автор сценарію улюбленого мультфільму “Козаки. Навколо світу” і великої кількості серіалів. Його п’єса “Селфі зі Склерозом” є найпопулярнішою українською трагікомедією, яка з успіхом йде вже у восьми країнах і — що  важливо! — у нашому Миколаєві.

А почалося все з того, що інженер-конструктор І категорії О. Ю. Володарський замість послухати батька і писати дисертацію написав сценарій у сатиричний журнал “Фітіль”, отримав “сумашедший” гонорар і змінив своє життя назавжди. Ще багато цікавого (життєвого і творчого) розкаже Олександр Володарський. Долучайтеся!

Захід відбудеться на виконання обласної цільової національно-культурної програми “Збереження та розвиток етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин у Миколаївській області” на 2019-2021 роки в межах проєкту “Проведення “Днів єврейської культури на Миколаївщині”.

Підключитися до конференції
https://us02web.zoom.us/j/86016078502?pwd=V0lmWFRRL0R6Tm56QTdRUHNoMWI3QT09
Ідентифікатор конференції: 860 1607 8502
Код доступу: 1

Комментарии (1)
1 16.09.2021 13:56
Семен Бєлий
Олександр Володарський - надзвичайно талановитий автор,і саме тому у цьому році двічі у виконанні акторів народного Театру мініатюр "Уездный город N" глядачам була представлена його комедія "Лена не пришла домой ".
З нетерпінням чекаємо спілкування з улюбленим драматургом !

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.